O nas

Jesteśmy małym, młodym i bardzo ambitnym zespołem ludzi z masą pomysłów. Po latach współpracy z dużymi firmami, postanowiliśmy wziąć los w swoje ręce i stworzyć własny sklep internetowy oparty na  autorskich projektach.

Dlaczego koszulki?

T-shirty noszą wszyscy - mężczyźni i kobiety, ambitni sportowcy i kibice kanapowi. Siatkarze - na parkiet, piłkarze - na boisko, koszykarze - na halę, rowerzyści - na rower, ale też każdy nas na co dzień.

W szafie każdego z nas są T-shirty wyjściowe – do kina, czy na imprezę, specjalne – które motywują do działania, ale też takie zwyczajne, w których najlepiej walczy nam się z wyzwaniami dnia codziennego i te, w których z przyjemnością zasypiamy. Za co tak je lubimy? Bo właśnie w koszulkach każdemu z nas jest najwygodniej.

T-shirty zakładają poważni prawnicy, zapracowani lekarze, zamknięci w serwerowniach informatycy, ślęczący godzinami nad projektami graficy, nie zawsze perfekcyjne panie domu i stuprocentowe bizneswoman. Nosimy je i my – zwyczajni rodzice i nasze rozbrykane dzieci. Nie ma dla nas znaczenia, ile masz lat i kim jesteś, czy uczysz się, czy pracujesz, jak lubisz spędzać swój wolny czas i ile go masz. Jedyne co się liczy to to, by było Ci wygodnie… A tak będzie w naszych koszulkach…

Szukacie koszulki, która byłaby skrojona na miarę waszych potrzeb? Wyrażałaby wasz światopogląd, ale nie kosztowała krocie? Dobrze trafiliście…

 Koszulki są najlepszym, choć bardzo niedocenianym przyjacielem człowieka i to od maleńkości. Dziecięce wzory t-shirtów zazwyczaj oparte są na komercyjnych bajkach lub oblatanych sloganach - mamy zamiar zawalczyć z trendem dziewczynek księżniczek i chłopców rycerzy oferując inne, ciekawsze naszym zdaniem propozycje taniego ciuszka dla naszej pociechy. Mimo, iż jesteśmy młodzi duchem doczekaliśmy się swojego potomstwa i doskonale rozumiemy problem z wyborem niedrogiego (bo nasze dzieci rosną w tempie błyskawicznym) i zarazem przyjemnego dla oka t-shircika, które nasze dziecko włoży bez awantury.

Jeśli macie jakieś pomysły lub sugestie, czym moglibyśmy Was jeszcze zaskoczyć piszcie do nas - jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i inicjatywy.